درباره برنا ابزار شرکت‌ برنا ابزار صدر ( جوش و برش کیمیا)، به عنوان یکی از فعالترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارائه کننده‌ی خدمات و دستگاه های اتوماسیون صنعتی در ایران، توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بهترین شرایط انتخاب توسط مصرف کنندگان، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم آورد.  با توجه به مبانی و اصول اولیه شرکت، مهندسین و متخصصان ما توانستند ضمن طراحی و ساخت دستگاه ها در مدل های مختلف و فروش آنها به طیف وسیعی از مصرف کنندگان، علاوه بر تامین زنجیره تولید در کشور و رفع نیاز کشور به واردات این سری دستگاه ها، صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورد.

فعالیت‌ها و خدمات این گروه، علاوه بر تحقیقات و شناخت و ساخت ابزار و ماشین آلات مورد نیاز بازار صنعت، ارایه‌ی مشاوره برای رسیدن به بهترین و کارآمدترین ابزار، جهت انجام و رفع نیاز مشتری ها، می باشد.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های این گروه را می‌توان به صورت زیر برشمرد:

1.  CNC دریل دروازه ای (با حداکثر قطر سوراخ کاری مورد نیاز)

2.  CNC برش هواگاز-پلاسما

3.  CNC برش واترجت

4.  CNC فرز منبت کاری چوب و سنگ و ...

5.  برش اسلپ بر هواگاز (ضخیم بر، شمش بر)

6.  برش راسته بر هواگاز (رشته بر، تسمه بر)

7.  خط تولید اتوماسیون تیر آهن های H و I و T (مونتاژ سازه- دروازه جوش- نورد آهن)

8.  تبدیل دستگاه های NC به CNC و یا ارتقاء دستگاه های موجود در شرکت ها ( اعم از دستگاه های ساخت داخل یا خارجی)

9.  طراحی و ساخت دستگاه های سفارشی توسط مشتریان محترم

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های این شرکت‌ باشد


راه را ما می سازیم: تکنولوژی جدید، سرعت در تولید